END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď
Jaký byl ASICS Rakouský běh žen?

Jaký byl ASICS Rakouský běh žen?

6. 6. 2022 2 min. čtení

ASICS Rakouský běh žen je již za námi a my z Top4Running jsme moc rádi, že jsme mohli být hlavním sponzorem! Pojď si s námi závodní víkend připomenout.

Vůbec poprvé byl Top4Running hlavním sponzorem ASICS Austrian Women's Run. Nabitý slunečný víkend plný zábavy a nových osobních rekordů. Pojď si ho připomenout s námi!

Celá akce odstartovala v sobotu na Expu, kde jsme měli Top4Running stánek plný nejnovějších ASICS kousků pro nadcházející léto. Kromě toho jsme v naší testovací dodávce bezplatně nabízeli analýzu běhu, aby si každý běžec mohl najít ty správné běžecké boty.

Gallery
 
V neděli byl konečně den závodu! Hlavní pozornost dostal běh na 5 km se spoustou mezinárodních elitních běžkyň. Na startovní čáře ve Vídni jsme měli celkem 20 mezinárodních Top4Running ambasadorů: z Německa, Rakouska, Francie, Španělska a České republiky. A jedna skvělá zprává: Naše ambassadorka ze Španělska Kitina Silva Feliu zaběhla vítězný čas pro Top4Running na 10km trase! 

Kromě samotného závodu jsme měli velice bohatý program. Mimo jiné se nám naskytla možnost získat exkluzivní rozhovor s mnohonásobnou rakouskou rekordmankou v dálkovém závodě Julií Mayer. V závěru dne navíc zaměstnanci Top4Running Lukas a Luisa poskytli rozhovor na pódiu a odpovídali na všechny druhy otázek. #Top4Team 

Omrkni nejnovější kousky ASICS!

6