END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
Pozvánka od Saysky - neobvyklý běh zvaný 3nohá míle

Pozvánka od Saysky - neobvyklý běh zvaný 3nohá míle

23. 3. 2022 Zobrazeno 7 787x

Pro případ, že nevíš o co jde – pokoušeli jsme se překonat Guinessův světový rekord v 3nohé míli v čase 05:52:34. Musím uznat, že to nebylo jednoduché, i když jsme na start přivedli několik rychlých běžců. Klíčová je také technika a nejen rychlost, protože se svým 3nohým parťákem opravdu musíš najít rytmus - novinka pro všechny, kteří závodí většinou jen na svůj čas. Zábava zaručena – přesvědč se sám/-a!

Minulý týden jsme zažili něco velice neobvyklého -  běh zvaný "3nohá míle". 1 míle = 1,6 km. Náš cíl? Překonání  rekordu, který je zapsán v Guinessově knize. Nejtěžší část? Tato míle se běží v týmech po dvou, jedna noha každého člověka je svázána s nohou druhého člověka. Nejde tedy jen o rychlost, ale také o přizpůsobení rytmu a jeho udržení po dobu celého běhu.

Proto jsme dali dohromady tým rychlých běžců z Berlína, včetně @berlintrackclub, @proteam.berlin, @kraftrunners, a @midnightrunners. Potkali jsme se v obchodě Top4Running v Berlíně, odkud jsme společně vyběhli na trať. Atmosféra byla skvělá! Pak jsme měli čas na zkoušku běhu a promyšlení strategie, než jsme se pustili do práce.

Čas k překonání: 05:52,34 min

Ve čtyřech úsecích na trati se týmy znovu a znovu předháněly. Docházelo k nárazům a mnoha zastávkám, aby se parťáci dostali zpět do stejného rytmu. Bylo to napínavé až do konce a nebylo vůbec jasné, kdo závod vyhraje.

 

3

Těsný finiš

V cílové rovince to bylo opravdu těsné! Ale tým s názvem Washed Up, Nikki Johnstone & Fabian Clarkson, mohl těsně zvítězit v čase of 06:09,32 min nad týmem Store Runners Robel Tewelde & Noah (06:10,02 min). V dámské kategorii zvítězily Leona Rieck & Vronita s časem 08:05,17 min.

I když to tentokrát na nový rekord v Guinessově knize nestačilo, užili jsme si společně plno zábavy a poté jsme to společně oslavili pizzou a pivem v Top4Running Store.

Objev kolekci Saysky

Gallery