END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď
Vltava Run: Zažij unikátní štafetový závod v srdci Evropy

Vltava Run: Zažij unikátní štafetový závod v srdci Evropy

22. 3. 2022 2 min. čtení

Vltava Run. 12 členů týmu, 360 km dlouhá trasa, nespočet zážitků. Pojď zažít atmosféru tohoto jedinečného štafetového závodu!

Už jsi slyšel/-a o Vltava Run? Ne? Pak je na čase! Vltava Run je velkolepý štafetový závod v Evropě. Každý rok je vyprodáno do 30 minut! Spoiler: Pro tento rok se tak již stalo a je vyprodáno. S účastí tedy budeš muset počkat na další rok. Ale i tak, pojď se naladit!

1

Top4Running je jedním z klíčových partnerů Vltava Run. Budeme tam se dvěma týmy ambasadorů a postaráme se o reprezentaci Top4Running komunity. Akce se bude konat od 13. do 15. května. Běžecká trasa dlouhá 360 km vede napříč Českou republikou, start je na Šumavě, cíl v našem krásném hlavním městě, v Praze. Extrémně dlouhá trasa je rozdělena do 10kilometrových úseků.

Trasa vede po stezkách přes polní cesty, Národním parkem Šumava, kolem řek, přes lesy, přes kopce s krásnými výhledy, dolů do údolí i přes historická města. Běží se ve dne, ale i v noci – jedinečný a intenzivní zážitek!

Gallery

Top4running chce, aby se všichni běžci mohli zúčastnit bez ohledu na jejich úroveň a zažili na vlastní kůži tento jedinečný zážitek. Proto do našich 12členných týmů obsadíme ambasadory s různou rychlostí a výkoností.

Oficiální kolekce Vltava Run bude letos od značky Craft a bude dostupná exkluzivně v obchodě Top4Running. Mrkni jako první na stylové běžecké vybavení:

Gallery