END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď

Dámské běžecké rukavice

Při zimních bězích je třeba myslet na doplňky. Jedním z těch nejdůležitějších jsou běžecké rukavice. Na Top4Running najdeš kvalitní sportovní rukavice tvých oblíbených značek. Měj ruce vždy v teple!

Běžecké rukavice - Proč jsou tak důležité?

Pocit studených až zmrzlých rukou při běhu rozhodně nechceš zažít. Vzniká tak nemožnost se zahřát a pocitově ti bude zima po celém těle. Běžecké rukavice v zimě proto rozhodně ber s sebou. Nutností jsou do mínusových teplot a na dlouhé běhy.

Jak vybrat běžecké rukavice?

Dámské zimní běžecké rukavice se nejčastěji vyrábějí ze syntetických směsí. Každá má jiné vlastnosti a slouží k trochu jiným pohybovým aktivitám. Na Top4Running najdeš rukavice převážně z těchto materiálů:

  • Polyester: Materiál, který skvěle odvádí pot, je prodyšný a drží tvé dlaně v suchu a teple. 
  • Fleece: Určitě znáš ten skvělý pocit, zachumlat se v zimě do fleecové deky. Teplo, a útulná pohoda. Fleecové rukavice jsou na tom stejně - bude ti v nich příjemné teplo. Avšak odvod potu už je horší. Jedná se o velice teplé dámské rukavice, proto je vol spíše na kratší běhy, nebo méně intenzivní delší aktivity, například procházky. 
  • Softshell: Dámské softshellové rukavice do určité míry zajišťují voděodolnost a chrání proti větru. Jsou tedy ideální do větrného a deštivého počasí.

Běžecké rukavice - Parťák na překážkové závody

Jestli jsi milovnice překážkových závodů, tak se ti kromě trailových bot budou hodit právě běžecké rukavice. Je to jeden z mála povolených doplňků na překážky, které díky nim můžeš snáze zdolat. Využiješ je na ručkovací překážky či šplh na laně, kde ti pomohou zlepšit úchop. Při tahání kladky nebo těžkých břemen zabrání mozolům či oděrkám. V neposlední řadě ti dodají komfort na různých stěnách.

Dámské běžecké rukavice - Pohodlí za příznivé ceny

Běžecké rukavice se postarají o tvůj komfort při běhu, především v zimě. Jedná se o skladný kus oblečení, který můžeš v průběhu běhu klidně sundat a uložit do běžeckého batohu. Omrkni nabídku Top4Running a pořiď si kvalitní běžecké rukavice za příznivé ceny ještě dnes!

Zobrazit více Zavřít
Filtr
Značka
Nike (2)
Under Armour (1)
Filtr nenalezen
Velikost
XS (2)
S (1)
M (3)
L (2)
XL (1)
Filtr nenalezen
Bílá
(1)
Černá
(1)
Fialová
(1)
Filtr nenalezen
Běh (3)
Volný čas (2)
Filtr nenalezen
Nepromokavé (1)
Prodyšné (2)
Reflexní (1)
Filtr nenalezen
Zima (2)
Filtr nenalezen
W SPHERE 4.0 RG
nike
Exkluzivně
Under Armour UA Storm Run Liner
underarmour
Exkluzivně
W FLEECE RG
nike
Exkluzivně