END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď

Dětské bundy

Dětské běžecké bundy mají využití v každém ročním období. Navíc se jedná o lehký a skladný kousek, který hravě přibalíš s sebou do sportovního batohu a můžeš dítěti kdykoliv obléknout a svléknout. Omrkni nabídku a vybírej! 

Dětské běžecké bundy - Po jaké sáhnout a kdy?

Ať je léto, nebo zima, mít po ruce běžeckou bundu pro dítě se vždy hodí. Po jaké sáhnout v létě a jakou bundu obléknout v zimě?

Běžecké větrovky

Běžecké větrovky jsou lehké, prodyšné a skladné. Vezmi ji s sebou na každý delší pobyt venku ať je léto, nebo zima. Oceníš ji především při aktivitách v horách, kde se často mění počasí. Nikdy nevíš, kdy tebe a tvé děti potká vítr nebo jiná nepřízeň počasí. Větrovka chrání dítě před větrem, mírně zahřeje a zároveň ho díky lehkosti nebude omezovat při pohybu.

Dětské nepromokavé bundy

Nepromokavé bundy jsou silnější, než větrovky, proto se hodí do nulových až mínusových teplot. Jsou vyrobeny z hřejivého materiálu a vybaveny vodoodpudivou úpravou. Oblíbené jsou bundy s GORE TEX technologií. Ty odolají větru, dešti a zimě a zároveň dítě nezapaří. 

Bunda s reflexními prvky do šera

Sychravé a krátké dny, brzká tma a nízká viditelnost mohou dítě odrazovat od sportovních aktivit venku. Nedovol to a pořiď dětskou běžeckou bundu s reflexními prvky, která dítě chrání před zimními podmínkami, ale bude také všem na očích. Bezpečí na prvním místě! 

Běžecké doplňky do chladného počasí

  • Běžecká čelenka: Malý kousek, ale velké využití! Funkční čelenka v zimě dítěti ochrání před zimou hlavu, uši a zabrání toku potu do očí. A jako bonus - budou si v ní připadat jako profi běžci!
  • Dětská běžecká čepice: Nezbytná ochrana hlavy v zimě pro každého malého běžce a běžkyni.
  • Rukavice: Mít ruce v teple je v při zimních sportech i pobytu venku velice důležité. Od teploty rukou a odvíjí pocitová teplota celého těla. Nepodceň to a před odchodem z domu nasaď dítěti jeden pár běžeckých rukavic.
  • Nákrčník: Pomocník, který chrání dětský krk před větrem, zimou a případným prochladnutím.  
  • Čelovka: V zimě je brzo tma a během dne šero, proto je čelovka nezbytnost. U dětí je velice oblíbená, připomíná jim “bojovku” a její nošení si užívají. Využij toho a chraň jak své dítě, tak okolí. 

Dětské bundy na Top4Running do zimních dnů

Vyber svému dítěti na Top4Running ze široké nabídky dětských bund. Skvěle se hodí na běhání, ale i na denní nošení a jiné aktivity. Nedej zimě a nachlazení šanci! 

Zobrazit více Zavřít
Filtr
Značka
Craft (2)
Jako (3)
Puma (1)
Filtr nenalezen
Velikost
S (1)
M (1)
L (1)
140 (3)
152 (3)
34 (1)
36 (1)
38 (1)
134 (2)
164 (2)
146 (1)
128 (3)
158 (1)
Filtr nenalezen
Bunda (1)
Bunda s kapucí (5)
Filtr nenalezen
Černá
(1)
Červená
(1)
Modrá
(1)
Oranžová
(1)
Zelená
(1)
Filtr nenalezen
Puma Track & Field (1)
Filtr nenalezen
Běh (6)
Fotbal (3)
Filtr nenalezen
Nepromokavé (3)
Prodyšné (4)
Filtr nenalezen
Zima (2)
Filtr nenalezen
Atletika (1)
Filtr nenalezen
run 2.0 running
jako
Exkluzivně
Cross the Line Jacket 2.0 Y
puma
Exkluzivně
CRAFT ADV Insulate Hood
craft
Exkluzivně
CRAFT ADV Insulate Hood
craft
Exkluzivně
NAJDI TU SPRÁVNOU BOTU
Shoe Finder
jako run 2.0 running
jako
Exkluzivně
6875k-08
jako
Exkluzivně