Běžecká obuv Salomon DRX Bliss 2
Salomon DRX Bliss 2
Pánská běžecká obuv Salomon DRX Bliss 2 je určena pro běžce, kteří touží po vysokém komfortu a jistotě mimořádné stabilitě. Lehká a citlivá, s vedením chodidla activeCHASSIS po celé délce pro jistou oporu na každém kilometru. Zpracované do kolébkového designu, který obepne tvé nohy a zajistí jim plyšově měkkou a neochvějnou oporu od začátku až do konce trasy.
KROK S PEVNÝM VEDENÍM
Systém Active Chassis po celé délce chodidla zajišťuje správnou míru opory a zároveň respektuje plynulost a přirozenost tvého kroku.
BEZPEČNÝ A POHODLNÝ FIT
Obepínací systém pevně a příjemně přiléhá k noze a v kombinaci s polstrovanou límcovou zónou zajišťuje pevné držení paty při každém kroku.
REAKTIVNÍ ODPRUŽENÍ
Využívá naši výjimečně lehkou a citlivou pěnu Energy Foam, která zajišťuje prvotřídní tlumení a odraz, jenž tě s každým krokem požene vpřed.
Rozdíl pata/špička: 8 mm (34/26)
Hmotnost: 266 g
S pronační podporou
Amer Sports Deutschland GmbH, Parkring 15, 85748 Garching - DE
https://support.salomon.com/s/?language=en_GB
Contagrip®
Podrážka ze speciálních gumových komponentů, která pomáhá zajistit optimální záběr na různorodém povrchu, má protismykové schopnosti.
OrthoLite®
Stélka, která kombinuje specifickou pěnu Ortholite a patní EVA část. Zajišťuje suché a zdravé prostředí pro tvou nohu.
Active Chassis
Podešev pro lepší vedení, nekompromisní agilitu a plynulou volnost pohybu.
Energy Foam
Lehká, citlivá pěna vytvořená kombinací EVA a olefinu [OBC], která poskytuje dlouhotrvající odpružení a odrazovou energii.
- Zboží můžeš do 30 dnů vrátit.
- Zboží musí být v původním stavu, nenošené a a v originálním obalu s původními visačkami.
- Pokud potřebuješ jinou velikost nebo barvu, udělej si prosím novou objednávku. Výměna není možná.
- Pokud ti dorazí poškozené zboží, informuj o tom prosím do 24 hodin telefonicky nebo e-mailem náš zákaznický servis.









