END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
ASICS Gel-Nimbus 24: Více energie. Menší hmotnost. Maximální pohodlí.

ASICS Gel-Nimbus 24: Více energie. Menší hmotnost. Maximální pohodlí.

18. 3. 2022 3 min. čtení

ASICS Gel-Nimbus 24 je tu a navíc s největšími úpravami, které kdy byly na této oblíbené obuvi provedeny. Co je nového? Přečti si více o rozdílech mezi ASICS Gel-Nimbus 23 a ASICS Gel-Nimbus 24.

Jedna z nejoblíbenějších bot ASICS pro dlouhé běhy byla dnes uvedena na trh a pojí se s ní jedna velká novinka! Boty ASICS Nimbus měly pověst obuvi určené především na dlouhé pomalé běhy - až doteď! Čtyřiadvacátá edice přichází s dosud největšími úpravami. Vůbec poprvé dostala slavný materiál Blast, který si oblíbili běžci/běžkyně po celém světě. Díky tomu je běžecká bota dynamičtější a lehčí.

Gallery

Pro koho je ASICS Nimbus 24 vhodná?

Nimbus 24 je nejměkčí a nejvíce odpružená silniční běžecká obuv od ASICS. Bota snů pro všechny, kteří milují plyšovou a jemnou jízdu. Poskytne ti maximální pohodlí a odpružení. To je možné díky integrované pěně FF BLAST™ Plus pro měkké, lehké a energické odpružení. Ve spojení s 3D Space Construction a technologií GEL nabízí maximální pohodlí.

ASICS navíc zohledňuje rozdílné okolnosti a potřeby mužů a žen v běžecké obuvi. Sportovní značka při vývoji nového modelu ASICS Gel-Nimbus 24 pracovala s technologií specifickou pro obě pohlaví. 3D konstrukce, kmenové a mezipodešvové pěny se dokonale přizpůsobují rozdílným tvarům chodidel, kostním strukturám a běžeckým krokům mužů a žen. 

Měkká síťovina navíc nabízí integrovanou podporu a prodyšnost s prémiovým nádechem a vzhledem. Vyváženosti je dosaženo prostřednictvím barev, materiálů a textur.

Gallery

ASICS Gel Nimbus 24 vs ASICS Gel Nimbus 23

U  Gel-Nimbus 24 došlo ke třem zásadním změnám oproti modelu Gel-Nimbus 23. Jaké to jsou?

1. Odpružení FF BLAST™ PLUS MIDSOLE pro větší pohodlí, měkkost a návratnost energie v lehkém balení.

2. Podešev FULL GROUND CONTACT pro větší pohodlí při běhu a plynulejší přechod z paty na přední část chodidla. Třmen je integrován do podešve prodloužením vrchní vrstvy Flytefoam do střední části chodidla

3. NOVÝ KONSTRUKČNÍ SYSTÉM JAZYKU pro lepší přizpůsobení a pohodlí.

  GEL-Nimbus™ 24 GEL-Nimbus™ 23
Hmotnost M 290g / W 247g M 310g / W260g
Hmotnost Medzipodrážky M 26-16mm / W28 - 15mm M 25-15mm / W 27 - 14mm
Drop M 10mm / W13mm M 10mm / W 13mm
Medzipodrážka materiál FF Blast™ Plus / Flytefoam FF Propel / Flytefoam
Gel Rearfoot Visible / Forefoot Rearfoot Visible / Forefoot
Kontakt se zemí Full Ground Contact Lateral Full Ground Contact
Zvršek Engineered Mesh Engineered Mesh

 

Kup nyní ASICS Gel Nimbus 24