END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď

Barcelona – Nike Launch Event nového modelu Pegasus 36 Trail

Minulý víkend jsme dostali exkluzivní pozvání od Nike do Barcelony, kde jsme se zúčastnili akce Global Launch Event ZOOM AIR PEGASUS 36 TRAIL.

Pegasus Trail

Pegasus Trail

V pátek nás nejprve přijal Keith Houlemard, Nike Running GM EMEA, který nám v rámci diskuse s profesionálními trailovými běžci Davidem Laneyem, Sallym McRaem a Pablem Villou vysvětlil, jak se díky systematické spolupráci s atlety podařilo integrovat jejich poznatky do vývoje nových Pegasus 36 Trail. Poté nás uvedl do historie kolekce Nike Trail a zmínil mnoho zajímavých postřehů k samotnému vývoji tohoto modelu za posledních 40 let.

Pegasus TrailPegasus Trail

NIKE TERRA GOATEK z roku 1999 - model inspirovaný kopyty horských koz.

Pegasus Trail

Nové NIKE PEGASUS 36 TRAIL se dvěma tlumícími jednotkami Zoom Air a trailovou podrážkou.

Pak došlo na zkušební běh v nových Pegasus Trail vedený trailovými profíky. V sobotu jsme dostali možnost vyzkoušet tento model i v závodních podmínkách, konkrétně v rámci Nike Can Ranga Relays, který Nike organizuje.

Pegasus TrailPegasus Trail

V tomto závodě absolvovaly 3-členné týmy dvakrát tři různé trailové okruhy o délce přibližně 5 km, ovšem s převýšením mezi 200-300 metry a obtížným trailovým terénem. Již od startu v Tibidabu na běžce čekaly většinou strmé, náročné výběhy v kombinaci s prudkými spády, a v závěru opět příkré stoupání.

Pegasus TrailPegasus Trail

Nike Pegasus Trail má dvě tlumící jednotky Zoom Air, které poskytnou běžci kýžené pohodlí. Speciální trailová podrážka optimalizuje trakci při běhu v terénu. Nový systém šněrování v sobě integruje technologii Flywire, která dodává noze potřebnou stabilitu.

Pegasus Trail

Model Pegasus 36 Trail bude k dispozici 6. června na Top4Running.

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Zoom Fly 4
nike
Předchozí
Další