Běžecká sezóna 2019 je za rohem. Odstartuj ji společně s Top4Running a Nike v Berlíně.

Neexistuje nic lepšího než soutěž o startovné na Berlínský půlmaraton a kompletní Nike výbavu, včetně nejrychlejších bot světa - Nike Vaporfly 4% Flyknit.

Neexistuje nic lepšího než soutěž o startovné na Berlínský půlmaraton a kompletní Nike výbavu, včetně nejrychlejších bot světa - Nike Vaporfly 4% Flyknit.

Startovní čára je pro všechny stejná. Na začátek od nás dostaneš detailní tréninkový plán od @runningpower (Dr. Paul Schmidt-Hellinger) a bude jen na tobě, jak se ho budeš držet, aby tě vedl vzhůru. Berlínská trať jednoznačně vybízí k osobáku, tím spíše, když budeš mít na nohou nové Nike Vaporfly 4% Flyknit. A to už stojí za to začít teď hned, ne?

Stáhni si svůj tréninkový plán podle svého cíle:

1) Cílový čas 2:30 a pomalejší, Tempo 7:06 a pomalejší

2) Cílový čas pod 2:30, Tempo 7:04 a rychlejší

3) Cílový čas pod 2:00, Tempo 5:40 a rychlejší

4) Cílový čas pod 1:45, Tempo 4:59 a rychlejší

Zaregistruj se do naší výzvy ještě dnes

Vyplň registrační formulář níže a začni přidávat příspěvky na svůj Instagram s hashtagy #IwanttorunBerlinhalf a #top4running. Ukaž mi, jak trénuješ a přesvědč mě, že ty jsi ten pravý běžec, který se mnou pojede do Berlína. Nezapomeň, že musíš mít veřejný profil, abych mohla příspěvky sledovat. Na začátku března pak vyberu vítěze, který se společně se mnou, @iva_runstheworld bude připravovat na berlínský půlmaraton a první dubnový víkend ukážeme na trati plnou sílu.

Zaregistruj se do naší výzvy ještě dnes a začni přidávat příspěvky na svůj Instagram s hashtagy #IwanttorunBerlinhalf a #top4running.

Pamatuješ si naše loňské léto na maratonu v Berlíně? Nyní je řada na tobě. Zapomeň na zimu, makej podle plánu a doběhni si pro svůj jarní půlmaratonský osobák. 

Věřím, že to budeš právě ty, kdo poběží v Berlíně se mnou.

@iva_runstheworld, Top4Running Ambassador


Nečekej na jaro, přijmi výzvu, registruj se a do Odpovědi mi napiš pár vět, proč si mám do Berlína vybrat právě tebe. Přidej odkaz na tvůj Instagram, ať tě můžu začít sledovat a začni trénovat už teď! #noexcuses

#Nike #VaporFly4% #Breaking2 #ZoomX #FastPack +4