END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď

Běžecké boty s pěnou Nike React, které umějí vše 

První běžecké boty s nejmodernější technologií Nike React už jsou na světě. Jsou lehké, prodyšné a mají speciální tlumení, které zmírňuje dopad každého kroku a vrací vydanou energii, využitelnou pro delší a náročnější běhy. Co víc si přát? Novinka bude k mání od 22. února 2018.

Běžecké boty s pěnou Nike React, které umějí vše
Nike Epic React

Ve srovnání s předchozími materiály na bázi EVA je pěna Nike React výrazně měkčí a vylepšuje tak tlumení nárazů na silnici. Aby byl využit její plný potenciál, je mezipodešev vyšší a také širší, aby vytvořila dostatečnou podpůrnou základnu, a navíc je prodloužena i přes obvod boty v oblasti paty, aby poskytla běžcům dostatečnou stabilitu.
Svrchní design obuvi je velmi jednoduchý. Stejně jako u modelu Nike Flyknit Racer se skládá z jednoho kusu materiálu Flyknit, který se noze dokonale přizpůsobí, zároveň ale poskytuje oporu, flexibilitu pohybu a v neposlední řadě umožňuje noze dostatečně dýchat. 

Ve srovnání s předchozími materiály na bázi EVA je pěna Nike React výrazně měkčí a vylepšuje tak tlumení nárazů na silnici.

Pěna Nike React je složena z jediného kusu pěny bez použití lepidla. Díky moderní metodě zpracování je konstrukce mezipodešve navržena tak, aby v konkrétních místech, která jsou při běhu nejvíce zatížená, mohla být bota více odtlumená. Naopak v jiných místech, kde není mnoho tlumení třeba, je bota odlehčená. Můžete si sami všimnout hlubších částí, které znázorňují více odpružené plochy, i těch mělčích, které vytvářejí větší pevnost.
Vzhledem k tomu, že svrchní část obuvi je posazena na jednom kusu pěny, je podešev v podstatě stejná jako mezipodešev – s výjimkou oblasti paty a špičky, kde je umístěna pevná guma, která umožňuje lepší trakci a vyšší trvanlivost boty.

Čím je pěna Nike React speciální? Je měkká, responzivní, lehká a prodyšná.
Čím je pěna Nike React speciální?

    1. Má čtyři klíčové parametry – je měkká, responzivní, lehká a prodyšná.
    2. Tlumení navrací vydanou energii.
    3. Je stejně měkká jako Nike Lunar, je však o 13 % citlivější.
    4. Jedná se o průlomovou inovaci, která vznikla díky 400 zkušebním kombinacím.
    5. Byla testována nejlepšími běžci během 17 tisíců uběhnutých mil.

Nike Epic React bude na Top4Running.cz a v prodejně Top4Running, Náplavní 1, Praha 2 k dispozici od 22. února. Přihlas si odběr novinek níže a dáme ti hned vědět.