END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď
Iva: Mých 5 + 1 tipů běžecké výbavy

Iva: Mých 5 + 1 tipů běžecké výbavy

12. 12. 2019 3 min. čtení

Zdravím všechny běžce,  párkrát do měsíce odpovídám na otázky, týkající se běžecké výbavy a tipů...

Rozhodla jsem se sepsat mých top 5 věcí, které v tomto období považuju za nezbytné a nebo jsem si na ně alespoň natolik zvykla, že je beru jako automatickou součást mé výbavy. 

Nike Pegasus Shield - boty, které mám už 3. sezónu. Boty, se kterými mohu vběhnout do téměř jakéhokoliv terénu a vím, že mě udrží, a navíc v běžné městské zimě nepromoknou.

Triko s dlouhým rukávem - když je teplo, žádnou vrstvu pod si neberu, když se ochladí, podvleču si triko a nahoru dám vestu. V dětství jsem trika s dlouhým rukávem nesnášela, protože se mi vybrnovaly rukávy, tady má rukáv zakončení s dírou na palec a je to mega praktické.  

Běžecká vesta - kousek, který je na denním pořádku od podzimu do jara. Na ruce člověku zima není, ale na tělo ano a právě tato vesta skvěle podchytí funkční zateplení. Je super jako svrchní vrstva, ale také jako vstva pod bundu, když třeba začne pršet nebo sněžit. Za mě asi nejdůležitější kousek výbavy do tohoto počasí.

Opasek - schovám do něj vše: klíče, mobil, jelení lůj i kapesník. Netlačí, přizpůsobí se tvaru těla a je mnohem přirozenější než všelijaké pásky s plastovým zapínáním, které tlačí.

Sportovní taška - nosím ji pravidelně vždy a všude, kde potřebuju přepravit svoje běžecké oblečení a nevleze se do batohu. Nike radiate je skvělá co se týče funkčnosti a větrání vnitřních kapes. 

Nike ZoomX Vaporfly NEXT% - díky tomu, že jsem ambassadorem značky Nike, měla jsem letos tu možnost zaběhnout si závody na 10km, půlmaraton i maraton v těchto střelách. Na všech třech závodech padly osobáky a další dny mě nebolely nohy. Ty boty jsou vážně skvělé, a pokud zvažujete, že byste si v příštím roce chtěli dát osobák tak ta investice do nich se opravdu vyplatí :) 

Nike Vaporfly NEXT%

Pokud se necháte inspirovat budu ráda za označení na fotkách na Instagramu :) 
Mějte se krásně, užívejte si předvánoční čas, běhejte, odpočívejte a uvidíme se na Instagramu

Ivana Kopková (Top4Running ambassador)
 

Fast-R Nitro Elite Elektrocharged
puma
ZOOM JA FLY 3
nike
Fast-FWD Nitro Elite
puma
FAST-R Nitro Elite Carbon
puma
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Deviate Nitro Elite Racer
puma
Deviate Nitro Elite Racer Wildwash
puma
Deviate Nitro Elite Fireglow
puma
Deviate Nitro SP
puma
Cloudflow 3
onrunning
Udržitelnost
ULTRABOOST 22
adidas
Udržitelnost
NOVABLAST 2
asics
Předchozí
Další