END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď
Jaký byl adidas 4DFWD 2 launch na Náplavní?

Jaký byl adidas 4DFWD 2 launch na Náplavní?

7. 9. 2022 7 min. čtení

Testování novinky adidas 4DFWD 2, společný výběh, dobré jídlo, plno smíchu aneb Další běžecká akce s partou adidas Runners Prague. Připomeň si s námi, jaké to bylo!

Ve čtvrtek 1.9. se kromě prvního školního dne konala ještě jedna významná událost - adidas 4DFWD 2 launch na pražské prodejně Top4Running v Praze na Náplavní. Vrať se myšlenkami na místo činu spolu s námi!

Hlavní části programu byly tyto tři události:

 • Představení novinky adidas 4DFWD 2 a následné testování
 • Společný výběh rozdělený do skupin dle obtížnosti s trenéry adidas Runners Prague
 • Tombola o startovné na Birell Běh 10 km, adidas běh pro ženy 5 km hmotné ceny od Top4Running
   

Kolem 17. hodiny se začali scházet běžci a běžkyně. Na prvních 10 z nich čekala malá pozornost a to běžecké ponožky Top4Running. Aneb kdo dřív přijde, ten dřív bere! Náš Filip poté celou akci zahájil a rovnou předal slovo Martinovi, kapitánovi adidas Runners Prague, aby představil žhavou běžeckou novinku - botu adidas 4DFWD 2. Zjisti více o této pecce!

adidas 4DFWD 2

Představujeme ti revoluci v běhání. Bota, která kombinuje tři jedinečné aspekty:

 • Inovativní mezipodešev vytištěnou na 3D tiskárně
 • Novou konstrukci svršku
 • Mimořádně přilnavou podešev Continental

Mezipodešev se při každém kroku stlačuje směrem dopředu, snižuje brzdnou sílu a energii z došlapu převádí na pohyb vpřed. Výsledkem jsou hladké přechody z paty na špičku. Gumová podešev Continental má vynikající přilnavost za mokra i za sucha a nový svršek adidas PRIMEKNIT+ příjemně obepíná nohu a umožňuje přirozený pohyb. Svršek je vyrobený z řady recyklovaných materiálů a obsahuje nejméně 50 % recyklovaného materiálu.

Na jaké typy běhu je vhodná? Botu adidas 4DFWD 2 obuj na lehké běhy, výklusy či dlouhé běhy.

Chci dámské 4DFWD 2 Chci pánské 4DFWD 2


Pak přišel čas na společný výběh s trenéry z adidas Runners Prague. Někteří běžci při něm zároveň testovali nové adidas 4DFWD 2. Tři trenéři - Martin, Anna a Anet - si rozdělili lidi do skupin dle typu tréninku. S Martinem vyběhli sbírat STRAVA segmenty, Anna je vytáhla na 12km běh směrem Braník a Anet spolu se začátečníky vyrazila na Střelecký ostrov, kde si dali běžeckou abecedu, protáhli se a posilovali. Kolem 19 hodiny se začali sbíhat zpět na prodejnu, kde na ně čekala běžecká občerstvovačka - pití, pizza šneci, brownies, lehké chlebíčky, ovoce a oříšky. Protože doplnit energii po běhu je základ.

Top4Running TIP: Mrkni na recenzi boty adidas 4DFWD 2 od naší ambassadorky a skvělé běžkyně Ivči.
 


Následoval Fun Facts kvíz se Sabčou ze světa sportu, který měl za úkol pobavit a přinést nové informace. Avšak, zradila nás technika, takže to nakonec přineslo navíc i pohyb a sdělování odpovědí rukama, nohama a nebo ve dřepu. Ale stálo to za to! Věděl/-a jsi, že existuje Mudlovský famfrpál a že nejrychlejší maraton pozpátku byl zaběhnutý v čase 3:43? WOW! Po kvízu přišel zlatý hřeb večera a to losování tomboly. Gratulujeme všem, na které se usmálo štěstí a věříme, že jste o závodním víkendu získali nové sportovní zážitky. Na konci probíhal běžecký small talk, rady od trenérů na sobotní závody a dojídání posledních kousků brownies.


Na celé akci jsme měli speciálního hosta - stále usměvavou Jitku Nováčkovou, která si zaběhla i sobotní Běh pro ženy na 5 km. Děkujeme za návštěvu!

Top4Running_JitkaNováčková_adidas

Top4Running ft. adidas Runners Prague

Společné akce s partou adidas Runners Prague nás baví. Plno pozitivní energie, smíchu a vtípků. A to i při běhu do kopce nebo vražedně rychlém tempu, kdy má člověk obvykle jiné smýšlení o životě. :D Pojď to zažít na vlastní kůži, máš možnost každý týden! Jak a kdy?

 • Pravidelné výběhy - Každý čtvrtek od 18 hodin vybíháme z pražské prodejny na Náplavní právě pod taktovkou trenérů z adidas Runner Prague. Jedná se o běhy primárně pro začátečníky a zvládne je úplně každý.
 • Konzultace s trenéry - Chceš poradit s běžeckou technikou? Nebo jak správně u běhu dýchat? Zeptej se při výběhu adidas trenérů, kteří ti poradí s čím budeš chtít.
 • Síla komunity - Nezáleží na tom, zda jsi profík, nebo hobbík. Přijď zažít energii běžecké komunity, zasportovat si a pobavit se!

Vybav se značkou adidas

Na závěr obrovské DÍKY! Všem běžcům, trenérům, organizátorům, klukům na prodejně. Zkrátka všem, kteří se jakkoliv na akci podíleli. Věříme, že sis ji užil/-a stejně jako my a že své nové kilometry zdoláváš s novými 4DFWD 2 na nohách. Jsme rádi, že našemu mottu GO FASTER. TOGETHER dáváš stále větší význam. A těšíme se zase příště!