Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem
Poznej Julií Samuelsson - Ambassadorku T4R a HR specialistku

Poznej Julií Samuelsson - Ambassadorku T4R a HR specialistku

13. 9. 2022 7 min. čtení

Seznam se s týmem Top4Running a poznej Julii Samuelsson - HR specialistku, specialistku na péči o zákazníky a také ambassadorku T4R! Jak vypadá její běžný den a co má za sportovní a osobní ambice?

Není to ani rok, co k nám nastoupila Julia Samuelsson - naše švédská ambasadorka Top4Running ale také HR specialistka a specialistka na zákaznickou péči. Jak její cesta začala, jak vypadá její den a kam směřuje v budoucnu? Poznej její současné já a jaké jsou její ambice jak ve sportu, tak v životě! v následujícím článku! #Top4People

1

1. Jak začala tvá cesta v Top4Sport / Top4Running? Popiš nám, prosím, jak ses o společnosti dozvěděla a jaká byla tvá původní očekávání?

Když jsem v červnu 2021 odpromovala na bakalářském studiu psychologie, hledala jsem práci, kterou bych mohla spojit s plněním svých snů a cílů jakožto sportovec. Potřebovala jsem něco, co mi poskytne flexibilitu a svobodu, kterou potřebuji k trénování, závodění a cestování 365 dní v roce. Já i všichni kolem mě jsme si mysleli, že je to nereálná rovnice. Když jsem však narazila na pozici péče o zákazníky v Top4Running, znovu se ukázalo, že nic není nemožné. Nejen, že jsem dostala svobodu a možnost pracovat, kdy se mi to hodí, ale také jsem se dostala k práci, ve které mohu uplatnit svou vášeň pro běhání a lidi. Do společnosti a její atmosféry jsem se zamilovala od prvního dne a nebylo pochyb o tom, že je to práce pro mě. A protože jsem se chtěla zapojit do společnosti více a měla jsem prostor pro více hodin, přešla jsem z 10 hodin týdně na 25 hodin  během několika měsíců. Díky tomu jsem začala pracovat v HR a spravovat švédské sociální sítě. To, že jsem Top4Running našla a že mi dávají příležitost růst, jak profesně, tak sportovně, mi připadá trochu jako šance „jedna z milionu“ a „příliš dobrá na to, aby to byla pravda“. Maximálně mi to vyhovuje!

4

2. Co znamená být poloprofesionálním sportovcem a jak se to promítá do běžného života? Jaké jsou tvé současné cíle, ambice a sny?

Pro mě to znamená hodně tréninků, hodně jídla, hodně spánku a hodně plánování. Často trénuji dvakrát denně, mezitím pracuji v Top4Running a nechávám své tělo zotavit se, obvykle na gauči. Mým největším cílem je teď kvalifikovat se na olympiádu v Paříži 2024!

9

3. Koukám, že máš velice nabité dny! Jak vše zvládneš do 24 hodin? Jak vypadá tvůj „normální“ den a jaké jsou tvé rutiny?

Obvykle začínám svůj den ranní schůzkou a snídaní. Poté odpovídám na e-maily od zákazníků a pak vyrážím na první trénink! Když se vrátím domů, připravím oběd a začínám pracovat na svých projektech souvisejících s HR. Často mám nějakou schůzku nebo pohovor. Odpoledne obvykle pracuji s ambassadory, překlady a švédským účtem na Instagramu, než přijde čas na můj druhý trénink. Snažím se mít práci hotovou před druhým tréninkem, abych měla večer volno, vyčistila si hlavu, uvařila a snědla večeři a strávila čas se svým přítelem. Vždy jsem byla velmi efektivní ve všem, co dělám. To s sebou nese jistá pozitiva i negativa, ale umožňuje mi to udělat hodně věcí v omezeném čase!

7

4. Jaké to je být ambassadorem T4R? A jak obecně funguje ambassadorský program?

Být Top4Running Ambassadorem přináší mnohem více výhod, než jsem si dokázala představit, když jsem se do programu zapsala. Staneš se součástí obrovské komunity, ve které je spousta běžců na všech úrovních a vzdálenostech, což je velmi jedinečné a skvělé. Bez ohledu na to, na jaké úrovni jsi, v sobě vždy najdeš kus inspirace, protože se pohybuješ mezi lidmi se stejnou vášní pro běhání. Všichni ambassadoři T4R jsou aktivní na sociálních sítích, sdílejí své vzestupy, pády a motivují se mezi sebou i s našimi followery. Navíc se potkáváme i offline při různých akcích, kterých se tým T4R účastní. Například před pár týdny jsem společně s ambassadorským týmem T4R vyrazila na Mistrovství Evropy do Mnichova zaběhnout silniční závod na 10 km a podívat se na ostatní. Bylo parádní závodit společně s týmem, ale především potkat všechny tyto vášnivé běžce. Prostě nezapomenutelný zážitek! Kromě toho máme také možnost vyzkoušet nové produkty všech největších běžeckých značek.

2

5. Kde se vidíš v daleké i blízké budoucnosti?

V blízké budoucnosti se vidím jako profesionální sportovec. Doufám, že se kvalifikuji na olympiádu a přivezu medaile z mezinárodních šampionátů! Chci pokračovat v magisterském studiu, možná v oboru kriminalistika. V daleké budoucnosti se vidím s velkou rodinou, se kterou cestuji a společně žijeme v různých zemích světa!

3