Speciální akce na vybrané modely Nakupuj
Žhavá novinka: ASICS Metaspeed Sky +

Žhavá novinka: ASICS Metaspeed Sky +

6. 5. 2022 3 min. čtení

Nová rychlá běžecká bota je tu. Model ASICS Metaspeed Sky+ byl představen na akci ASICS Meta Time Trial v Maláze. Čím se liší od předchozího modelu a jaké nové funkce nabízí?

Velmi očekávaný model od ASICS - Metaspeed Sky+ byl představen na skvělé akci ASICS Meta Time Trial v Maláze. Po úspěšném představení Metaspeed Sky v loňském roce a obrovské pozitivní zpětné vazbě shromáždil ASICS zkušenosti od elitních sportovců a využil jejich zpětnou vazbu k dalšímu zdokonalování designu a vytvořil ještě rychlejší, komfortnější a lehčí botu. Metaspeed Sky+ je lehká pouze 205 g (pánská US velikost 9).

1

Co je nového?

VÍCE TURBO.

Ano, doslova! Metaspeed Sky+ obsahuje ještě větší množství pěny ASICS FF Blast™ Turbo v přední části chodidla. Běžecká bota ti tak dodá ještě více energie a větší odraz při každém kroku. 

VÍCE POHONU.

Karbonová deska byla upravena takovým způsobem, aby se prodloužila délka tvého kroku. Optimalizované umístění desky s větším množstvím pěny vespod zlepšuje ekonomiku běhu a žene tě k novému osobnímu maximu.

2

NOVÉ KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Vylepšený střih: Přepracovaný svršek ti umožní větší rozevření prstů a lepší polohu chodidla uprostřed. Tato funkce je založena na zpětné vazbě od elitních sportovců.
  • MOTION WRAP™ MESH: Tento lehký materiál na svršku nabízí pokročilou prodyšnost, pohodlí. Sedí prostě skvěle!
  • Aktualizovaná geometrie mezipodešve: Nová geometrie bočních stěn v přední části chodidla pomáhá kontrolovat deformaci a zároveň umožňuje palcům více hybnosti.
  • Vylepšené tlumení: Tato bota má cca. o 4 % více pěnové technologie FF BLAST TURBO™ než předchozí model.
  • Optimalizované umístění karbonové desky: Deska je umístěna výše a ploše v mezipodešvi, aby ti poskytovala ještě větší pohon.

3

 


PRODUKTOVÉ NOVINKY