Speciální akce na vybrané modely Nakupuj
Novinka: ASICS Gel-Nimbus 25

Novinka: ASICS Gel-Nimbus 25

9. 1. 2023 2 min. čtení

Běžecká bota ASICS Gel-Nimbus byla kompletně přepracována a od 1. února bude k dostání v obchodě Top4Running. Přečti si, co je na modelu ASICS Gel-Nimbus 25 tak výjimečné!

Oblíbená běžecká bota na dlouhé tratě ASICS Gel-Nimbus se dočkala velkolepé aktualizace. Co je nového? Klíčové novinky jsou: Neviditelný GEL, větší tlumení nárazů, lepší pružnost a maximální pohodlí při běhu.

1

Drop boty je osm milimetrů (jak u pánských, tak dámských bot), což je méně než u předchozího modelu. Pro větší pohodlí je použita tlumicí pěna FF Blast Plus Eco. Ta zajišťuje ještě dynamičtější běh než u modelu Nimbus 24. Dobře maskovaný a zvenčí neviditelný gelový prvek je u nejnovější verze rodiny Nimbus také novinka. Ten zajišťuje příjemné tlumení v oblasti paty. Stejně jako u předchozího modelu je i v zde použit oblíbený materiál Flytefoam.

ASICS se s novou běžeckou botou blýskla také z hlediska udržitelnosti. Více než 90 % použitého polyesteru je recyklováno. Kromě toho ASICS používá nový proces barvení, který snižuje emise CO2 a více než 20 % mezipodešve je vyrobeno z cukrové třtiny.

3

Nejnovější bota ASICS Gel-Nimbus 25 bude k dispozici na webových stránkách Top4Running už 1. února!

Omrkni novinky na Top4Running!


PRODUKTOVÉ NOVINKY