Nike Air Zoom Alphafly NEXT%

Nike Air Zoom Alphafly NEXT%

10. 2. 2020 2 min. čtení

Před pár dny Nike oznámila novinku, na kterou běžecký svět od října čekal. Nové běžecké boty Nike Alphafly, v jejichž prototypu Eliud Kipchoge zaběhl ve Vídni maraton za 1:59:40, půjdou do prodeje v dubnu 2020.

Nike díky spolupráci s elitními atlety a inovačním týmem přichází s novinkou Nike Air Zoom Alphafly NEXT%. Mezi nejhlavnější inovace patří dvě mimořádně pružné výztuhy Zoom Air v přední části boty a přidaná pěna ZoomX pod patou, díky nímž tak bota nejenže navrací ještě více energie ale také více tlumí a chrání při dopadu než současný model Nike Vaporfly NEXT%

Karbonové vlákno je v botě po celé délce, díky němuž má běžec pocit akčnějšího běhu s každým krokem. Tloušťka karbonové vrstvy je přizpůsobena jednolivým velikostem. Díky tomu je podrážka menší velikosti pružnější a naopak u větších je tužší. 

 

Svršek AtomKnit Nike Air Zoom Alphafly NEXT% je další novinkou na botě. S cílem co nejnižší hmotností boty je tento změkčený a napnutý materiál Flyknit zcela voděodpudivý a prodyšný. 

S novinkou Nike Air Zoom Alphafly NEXT%, která minulý týden oblétla svět, očekáváme nové osobní rekordy. Nezálěží na tom, zda za dvě, tři nebo pět hodin, bota je skvělým závodním doplňkem pro každého běžce, který se chce zrychlit! 
 
Přihlas se k odběru novinek a buď mezi prvními, kdo si bude moci Nike Air Zoom Alphafly NEXT% koupit.


Chceš být první, kdo se dozví, že Nike Air Zoom Alphafly NEXT% přistály na náš sklad? Dej nám svůj mail a dáme ti vědět.