END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď

Jak se běhá v Nike Zoom Fly 3

Závodní bota, vhodná i pro rychlejší, tempové tréninky, pro běžce s neutrálním došlapem. To je nový model Nike Zoom Fly 3, který je navržený podle nejrychlejší boty současnosti Nike ZoomX Vaporfly NEXT%.

Nike Zoom Fly 3

Od předchozího modelu je na první pohled patrná změna svršku, která už není dělaná z flyknitu jako tomu bylo u předchozího modelu, ale z průhledného svršku vzbuzující dojem rychlosti s vnitřní vložkou, která pevně přiléhá k noze. Svršek je velice prodyšný a na rozdíl od flyknitu i ve vlhkém počasí nenasakuje do sebe vodu či pot, čímž bota zůstává stále lehká.

Pata se odklání od kotníku, aby netlačila na achilovku, což je velice příjemné a umožňuje to tak achilovce přirozený pohyb při běhu.

Dynamická síla karbonových vláken a mezipodešev tvořený z objemové pěny Nike React, dělá z boty dokonalou kombinaci závodní boty s lepší výdrží, proto je možné boty Nike Zoom Fly 3 využít i do rychlejších tempových tréninků nebo dlouhých běhů.

Podešev lépe přiléhá k silnici i za vlhčích podmínek, díky odolnější gumě, která se nachazí v přední části a na patě.

Nike Zoom Fly 3

S těmito botami vám už nic nebude bránit novým “osobákům“, tak si je neváhej koupit na našem webu a vyhlížej lepší časy jako já 😉

Jan Kunčický, Top4Running

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Zoom Fly 4
nike
Předchozí
Další