Speciální akce na vybrané modely Nakupuj

Jak se běhá v Nike Zoom Fly 3

Závodní bota, vhodná i pro rychlejší, tempové tréninky, pro běžce s neutrálním došlapem. To je nový model Nike Zoom Fly 3, který je navržený podle nejrychlejší boty současnosti Nike ZoomX Vaporfly NEXT%.

Nike Zoom Fly 3

Od předchozího modelu je na první pohled patrná změna svršku, která už není dělaná z flyknitu jako tomu bylo u předchozího modelu, ale z průhledného svršku vzbuzující dojem rychlosti s vnitřní vložkou, která pevně přiléhá k noze. Svršek je velice prodyšný a na rozdíl od flyknitu i ve vlhkém počasí nenasakuje do sebe vodu či pot, čímž bota zůstává stále lehká.

Pata se odklání od kotníku, aby netlačila na achilovku, což je velice příjemné a umožňuje to tak achilovce přirozený pohyb při běhu.

Dynamická síla karbonových vláken a mezipodešev tvořený z objemové pěny Nike React, dělá z boty dokonalou kombinaci závodní boty s lepší výdrží, proto je možné boty Nike Zoom Fly 3 využít i do rychlejších tempových tréninků nebo dlouhých běhů.

Podešev lépe přiléhá k silnici i za vlhčích podmínek, díky odolnější gumě, která se nachazí v přední části a na patě.

Nike Zoom Fly 3

S těmito botami vám už nic nebude bránit novým “osobákům“, tak si je neváhej koupit na našem webu a vyhlížej lepší časy jako já 😉

Jan Kunčický, Top4Running

M MONT BLANC CARBON
altra
Nové
ENDORPHIN PRO 4
saucony
Nové
AIR MAX 270
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
WMNS AIR FORCE 1 '07
nike
Cloudboom Echo 3
onrunning
Nové
Vaporfly 3 Premium
nike
Vaporfly 3
nike
Nové
Endorphin Pro 2 W
saucony
SWOOSH WRISTBANDS
nike
SUPERBLAST
asics
Nové
FuelCell Rebel v4
newbalance2
Předchozí
Další