Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem

On Cloudswift

Švýcarský výrobce sportovního vybavení On přichází s inovativní tlumicí pěnou Helion.

Švýcarská značka sportovního vybavení On inspiruje běžeckou scénu svou jedinečnou technologií CloudTec® už devět let. Teď přichází s nejnovější revoluční inovací v podobě výkonnostní běžecké obuvi Cloudswift, která jako první využívá novou superpěnu Helion™ této značky.

Pěna Helion™ nabízí vlastnosti, které ostatní pěny nemají, a díky jejich kombinaci přináší odolnost a odpružení na zcela nové úrovni. Jedinečnou pěnu On Helion™ tvoří speciální konstrukce ze stabilních tvrdých prvků i měkčích elastických segmentů. Je proto odolnější, aniž by přibrala na hmotnosti, a nabízí lepší odpružení při zachování stejného tlumení. Dobře odolává teplotě, takže tlumení funguje prvotřídně za chladného i teplého počasí. Díky tomu, že spolehlivě vrací vydanou energii, chrání nohy při dopadu na silnici a podporuje váš výkon.

„Když jsme se pustili do vývoje této nové superpěny, řídili jsme se heslem jen žádné kompromisy,“ vysvětluje Olivier Bernhard, spoluzakladatel společnosti On a několikanásobný vítěz Ironmana. „Pokud máte při běhu podat ten nejlepší výkon, musí takový výkon předvést i vaše obuv. Být druhý prostě nestačí.

Žádná jiná pěna nám nedokázala nabídnout to, co jsme chtěli, tak jsme se rozhodli vyrobit si vlastní. Helion™ je lehčí, měkčí a agilnější pěna, která je při každém kroku plná života.”

Zcela nová obuv Cloudswift je vyrobena pro všechny, kteří běhají po městě a mají rádi lehké a rychlé boty s vynikajícím tlumením a ochranou při došlapu. Prvky Cloud v novém tvaru umístěné na podrážce se zmáčknou diagonálně, aby zlepšily horizontální tlumení, a odolné gumové výztuhy slouží pro lepší trakci. V přední části boty se pak prvky Cloud spojí ve středním kanálku, a tím se postarají o přesnější odraz beze ztráty energie.