Speciální akce na vybrané modely Nakupuj
Naše krédo: Go Faster. Together.

Naše krédo: Go Faster. Together.

2. 8. 2021 3 min. čtení

Rychlejší díky síle týmu. Kdo jsme a v co věříme.

2021 je náš rok, rok Top4Running. Chceme všem běžcům ukázat, kdo jsme a v co věříme. Nastal čas udělat prohlášení o nás jako o značce.

Proč? Protože nejsme jen další běžecký obchod. Jsme odlišní. Protože během žijeme, záleží nám na běžcích a věříme v naši sílu podporovat běžce v plném rozsahu - nejen vybavením, ale i kouzlem být součástí našeho týmu.


Hovoříme přes běh. Spojujeme běžce - od cesty po atletiku, od olympijského sportovce po začínajícího běžce/běžkyni. Ať už jde o zvládnutí bahnitého nebo strmého chodníku, překonávání rychlosti při intervalech na trati nebo zvládnutí každodenního silničního tréninku. Jsme tu, abychom tě podpořili, kdekoli a kdykoli, protože skutečně věříme v sílu týmu. Víme, že každý běžec/běžkyně je jedinečný/á, ale máme jeden společný cíl, kterým je být rychlejší.

gdsgrgd


Kampaň naší značky přináší tohle jednoduché poselství: Spojit běžce z různých oborů (cesta, dráha, stezka) a zemí (Německo, Španělsko, Itálie, Francie, Rakousko, Česko) a že společná síla týmu, skupiny lidí, je silou, která umožňuje každému běžci/běžkyni běhat rychleji.

Chceme pozvat všechni běžce/běžkyně, aby se k nám a našim ambasadorům na této cestě přidali. Nejlepší možností už nemusí být kráčet po vlastní cestě, nejlepší možností je běžet jako tým. Neposkytujeme ti jen nejlepší obuv a závodní dresy, jsme komunitou lékařů, odborníků na výživu, trenérů a víme, že pouze podpora týmu má sílu udělat tě rychlejším/rychlejší. Vždy zde budeme, abychom tě podpořili na dalším kilometru.

Přidej se na cestu #GoFasterTogether

Instagram