Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem
Pražská Top4Running prodejna v novém designu!

Pražská Top4Running prodejna v novém designu!

30. 1. 2023 2 min. čtení

Nový design a ještě lepší běžecké prostředí. Pražská prodejna Top4Running si projde renovací. Přečti si bližší informace a přijď na slavnostní znovuotevření!

Máme pro tebe dvě zprávy - jednu dobrou, jednu špatnou. Začneme klasicky tou špatnou, aby to pak mohlo být pouze lepší! Od pondělí 30. ledna do pátku 10. února bude Top4Running prodejna v Praze na Náplavní uzavřena z důvodu kompletní rekonstrukce. Po tuto dobu si budeš moci nakoupit pouze zde na e-shopu.

A teď k těm dobrým zprávám. Ptáš se, proč rekonstrukce? Chceme ti při nakupování nabízet ten nejlepší zážitek a k tomu potřebujeme nové, hezčí a propracovanější prostředí. Nebudeme ti prozrazovat detaily, ať tě nepřipravíme o překvapení, ale malou ochutnávku prozradíme - prodejna bude rozdělena na silniční a trailovou část, takže budeš hned vědět, do jaké části zamířit!

Znovuotevření bude v sobotu 11. února od 10:00


A bude ve velkém stylu! Na co se můžeš těšit?

  • Dárky k nákupu od partnera Salomon a Top4Running merch
  • Společný výběh s adidas Runners Prague od 13:00
  • Bohaté občerstvení - ano, budou i brownies!
  • Po celý den bude zdarma k dispozici Footscan
  • Budeš mít možnost hodit řeč s ambasadory Top4Running či trenéry z adidas Runners Prague

A především na nové běžecké prostředí, kde se budeme společně potkávat.

Startujeme v 10:00! Celá akce se nese ve volném duchu, aby sis mohl/-a v klidu prohlédnout nový design prodejny, omrknout produkty a prohodit pár slov se členy týmu Top4Running, ambassadory a adidas Runners. Na výběh bude k dispozici prostor na převlečení a uložení věcí.

Vstup s námi do nové éry pražské prodejny. Těšíme se na tebe!