END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
Společný výběh s On: Jaká je novinka Cloudgo?

Společný výběh s On: Jaká je novinka Cloudgo?

22. 9. 2022 5 min. čtení

Další offline akce na pražské prodejně Top4Running. Tentokrát s partou Třista60 a jejich partnerem On. Jaká je novinka Cloudgo a bylo v rámci občerstvení všemi oblíbené brownies?

Běžecké středy s partou Třista60 a jejich partnerem On už určitě znáš. Ale pozor! Středa 14. září byla speciální - proběhla testovačka novinky Cloudgo, výběh s týmovými soutěžemi a tombola o jeden pár této novinky. Jaké to bylo? Vrať se s námi na místo činu!

Top4Running prodejna žije

Běžci se na pražskou prodejnu Top4Running na Náplavní začali scházet kolem 18 hodiny. Na naše offline akce se vyplatí přijít včas, protože na tebe vždy bude čekat malý dárek. Zde tomu nebylo jinak a na první příchozí čekal batoh značky On.

Akci za Top4Running odstartoval úvodním slovem opět náš Filip a poté se celý podvečer nesl v režii kluků z On a Třista60 - Michala a Máry. A protože se akce týkala především novinky Cloudgo, hned zostra přišlo na řadu představení, testování a dotazy k nové botě. Chyběl/-a jsi na akci? Neboj, máme pro tebe krátké shrnutí!

On_Cloudgo_Top4Running

On Cloudgo - Hra začíná!

Maximální pohodlí, perfektní tlumení a optimální návratnost energie. To je novinka Cloudgo. Jaké jsou její klíčové vlastnosti a pro jaké tréninky je určena?

  • Jedinečná technologie tlumení CloudTec® ti poskytne pohodlí na té nejvyšší úrovni.
  • Speedboard® z materiálu TPU, který maximálně podpoří přirozený pohyb chodidla a umožní ti tak běžet dál bez jakékoli bolesti či rizika zranění.
  • Superpěna Helion™ ti poskytne dokonalou zpětnou vazbu na povrchu, aniž bys musel/-a dělat kompromisy na úkor pohodlí a tlumení.
  • Svršek je vyrobený z polyesterové síťoviny, která je z 85 - 90% vyrobena z recyklovaných materiálů.

Tuto botu využiješ při rychlém běhu či na závodě. Ať už je tvůj cíl jakýkoliv, teď je ten ideální čas se rozběhnout. Měň pravidla hry s Cloudgo!

Top4Running TIP: Chceš mít přehled o novinkách z dílny On? Sleduj jejich Instagram a buď u všeho jako první!

Objev On na Top4Running

Společný výběh a soutěže

Testovací páry Cloudgo rozdané, takže je ideální čas vyběhnout! Pod vedením trenéra Michala se parta rozběhla do ulic Prahy. Kroky vedly až na Střelecký ostrov, kde proběhla běžecká abeceda a především týmové soutěže - o body do tomboly ke zvýšení šancí na výhru! Vše se neslo v zábavném a sportovním duchu. Přesně tak, jak je to u Třista60 zvykem. Fotky mluví za vše, přesvědč se na vlastní kůži!

Tombola o pár Cloudgo

Po výběhu a cvičení se všichni vrátili zpět na prodejnu, kde mohli doplnit pitný režim a energii. Ano, i legendární brownies bylo! Myslíme, že je na čase z něj udělat naší tradici, co myslíš? Po občerstvení nastala chvíle, na kterou všichni čekali - losování tomboly. Ale ne jen tak ledajaké! Běžci po celou dobu výběhu soutěžili a sbírali body do tomboly. Čím více bodů, tím větší šance na výhru. Zkrátka, takové běžecké Hunger Games. Radost z výhry byla obrovská a hlavní cena - boty Cloudgo - padly do dobrých nohou. Tedy, na dobré nohy. Gratulujeme!

Top4Running, Třista60 a On

Trojka, kterou si zamiluješ. Nestihl/-a si středeční akci? Nezoufej. K partě Třista60 se můžeš přidat každou středu na společný výběh z pražské prodejny Top4Running na Náplavní. Zažij pozitivní energii této party, užij si běh v srdci Prahy a zeptej se na to, co tě ohledně běhu zajímá - trenér Michal je ti k dispozici! Takže, ve středu v 18:00 sraz na značkách.

Další offline event, který jsme si moc užili a doufáme, že ty taky! Plánujeme pro tebe další akce s partou Třista60 a On, proto sleduj náš Instagram, ať víš o všem jako první!

IG Top4Running IG Třista60

Pořiď si Cloudgo na Top4Running