Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem

Top 4 tipy na běžecké září

Skončily prázdniny. Babí léto je před tebou, ale i přesto si už na ranní běhy bereš něco o trochu teplejšího než před měsícem? Jo, jsme na tom všichni stejně, na druhou stranu, konečně můžeme běhat kdykoliv přes den a neřešit úpal. Na září jsme si pro tebe připravili další ze série Top 4 tipy, tak pojďme na to ...

Nové Mizuno Wave

Naši běžeckou speciálku zaplavila vlna nových modelů bot Mizuno Wave, které jsou ideální pro tréninkové či závodní běhy. Pánské i dámské modely jsou určeny pro běžce především s neutrálním došlapem pro trénink na zpevněném povrchu nebo silnici. Svršek bot je tvořen vysoce prodyšnou síťovinou AIRmesh, která ti zajistí příjemné klima uvnitř boty - a to je v případě občasných zářijových přeháněk ideální volba. Novinkou je podešev X10 - tedy odolná karbonová pryž, která je umístěna v podrážce v oblasti paty a prodlužuje tak životnost obuvi. Věř, že běhat v Mizunech je radost. Novinkou je podešev X10 - tedy odolná karbonová pryž, která je umístěna v podrážce v oblasti paty a prodlužuje tak životnost obuvi.

CEP

Hledáš kvalitní kompresní ponožky, podkolenky nebo návleky? Tak pro tebe máme skvělou zprávu! Nově jsme rozšířili nabídku kompresního oblečení o velice oblíbenou německou značku CEP. Kompresní návleky ti dodají více energie a pomůžou zvýšit výkon při delších závodech. Pomáhají aktivovat přítok krve do svalů a podporují krevní oběh, proto je ideální mít je i v den regenerace, aby si nohy odpočinuly. Návleky ti jednoduše sníží svalové vibrace, díky čemuž pocítíš méně bolesti. Ponožky CEP jsou skvěle anatomicky tvarované, takže puchýře nemají žádnou šanci. Každý běžec, triatlonista či jiný sportovec tyto "kompresky" určitě ocení, tím spíše, že sortiment hraje všemi barvami, mezi kterými si určitě vybereš i ty. Nově jsme rozšířili nabídku kompresního oblečení o velice oblíbenou německou značku CEP.

Sluneční brýle Oakley

Podzim sice už pomalu klepe na dveře, to ovšem neznamená, že bys měl odkládat své slunečné brýle. Podzimní sluníčko totiž může být ještě pořádně zrádné. A pokud jsi přes léto svoje brýle ztratil, utopil anebo je vlastně pořád ještě ani nemáš, mrkni na kolekci brýlí Oakley. Padnoucích modelů a barev máme v nabídce spoustu. Jejich předností je především lehkost, odolný rámeček a kvalitní skla. Pokud si náhodou nejsi jistý, které jsou pro tebe ty pravé, zastav se za námi v Náplavní 1. Rádi ti pomůžeme s výběrem a poradíme, které jsou ideální právě pro tebe. Padnoucích modelů a barev máme v nabídce spoustu. Jejich předností je především lehkost, odolný rámeček a kvalitní skla.

121. ročník závodu Běchovice Praha

S podzimními závody se roztrhl pytel, každopádně který by ti rozhodně neměl utéct, jsou tradiční "Běchovice" - mistrovství ČR v silničním běhu. 10 km trať hostí běh už po 121. a to už je pořádná tradice, které bys rozhodně měl být součástí. Stejně jako Eva Vrabcová-Nývltová, Jirka Homoláč či Vítek Pavlišta. Registrace půjde zakoupit i na místě za last minute cenu 800 Kč (ale pozor, počet je omezen!). Každopádně pokud se náhodou rozhodneš neběžet, zastav se aspoň fandit podél trasy #fanousekjesoucasttymu a na Pražačku kouknout na nejnovější Nike kolekci se speciální slevou do našeho Top4Running Tour přívěsu. Těšíme se na tebe.  Kdo vyhraje letošní ročník legendárních Běchovic?

Tip pro každý měsíc: Nezapomeň nás sledovat na našem Facebooku a Instagramu, kde ti přinášíme pravidelnou dávku inspirace, běžeckých novinek a soutěží, popřípadě odebírat náš newsletter, kde se o našich akcích dozvíš vždy první. Užívej teplé běhy (ideálně bez deště). Z upršené Belgie zdraví Iva Kopková @iva_runstheworld