Speciální akce na vybrané modely Nakupuj
Asics NOVABLAST launch event

Asics NOVABLAST launch event

18. 3. 2020 4 min. čtení

Light, bouncy and fast – vezmeme tě na Asics cestu..

Minulou středu jsme byli pozváni na představení nových Asics NOVABLAST. Společnost Asics rychle využila příležitosti a představila nám svou novou běžeckou botu inovativním způsobem dříve, než se coronavirus rozšířil po Německu.

Na začátku celé akce jsme byli vybaveni nejen samotnými Asics NOVABLAST, ale také vysoce výkonným běžeckým oblečením, které nám bylo předáno z hip šatníku značky NOVABLAST. Nově oblečeni a zvědavi, co přijde dále, jsme byli uvedeni do světa japonské značky běžeckých bot inspirujícím úvodním videem. Linda van Aken, viceprezidentka pro běh a oblečení EMEA nás přivítala, provedla nás vizí běhu Asics a nakonec nám představila samotnou botu: „NOVABLAST je pro neutrální běžce, kteří hledají opravdový zážitek. S touto inovací reagujeme na přání našich zákazníků, protože NOVABLAST kombinuje 3 vlastnosti: LIGHT, BOUNCY and FAST".

Novablast

- LIGHT: NOVABLAST je výrazně lehčí než většina běžeckých bot: měkký, lehký žakárový svršek boty zajišťuje vynikající proudění vzduchu a udržuje chodidla chladné a svěží během celého běhu.
- BOUNCY AND FAST: Mezipodeševní pěna FLYTEFOAM BLAST ™ poskytuje energetický odraz s každým krokem. Tím se vytváří efekt „trampolíny“, který tě posune vpřed.
- Stručně řečeno: Nová výkonná běžecká bota NOVABLAST ™ ti poskytne dobrý odraz na každém kroku, a umožní ti tak hladký a snadný běh.

Po představení boty jsme měli možnost vyzkoušet si ji na 3 různých stanicích. Začali jsme se stanicí FAST. Po krátkém zahřátí jsme zařadili několik 50 metrů dlouhých běhů podél obrazovky, na které se spustily video efekty spolu s našimi běžeckými kroky. Následovala stanice BOUNCY, ve které jsme si na skákacím hradu vyzkoušeli trampolínový efekt. Po nahrání GIF animace našeho skákání jsme se přesunuli do stanice LIGHT. Jednalo se o bílou, světlou místnost, ve které probíhala meditace. Měli jsme tam doslova pocit, že spolu s Novablasty procházíme mraky. 

 

Na závěr lze říci, že tyto 3 stanice byly opravdu inovativním způsobem, jak nás s botou seznámit. Od nynějška si budeme NOVABLAST pamatovat, a vybavíme si ji vždy při přemýšlení o kombinaci LIGHT, BOUNCY AND FAST. Zároveň tě můžeme povzbudit k ponoření se do světa NOVABLAST a podpořit tě k pořízení vlastního páru těchto bot. Vytvoři si své motto ze sloganu tohoto eventu "Let's have a blast" a zpříjemni si svůj běh v dobách Corony.

Foto: Florian Kurrasch

Být členem Top4Running Club se vyplatí

S námi budeš vždy rychlejší. Přidej se do našeho věrnostního programu a čerpej spoustu skvělých výhod.

Přidej se do klubu

METASPEED SKY+
asics
Udržitelnost
GEL-NIMBUS 26
asics
Nové
SUPERBLAST
asics
Nové
Dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč
top4running-prod
METASPEED EDGE+
asics
METASPEED EDGE+
asics
METASPEED SP
asics
METASPEED MD
asics
METASPEED SKY+
asics
Udržitelnost
GEL-KINSEI MAX
asics
Udržitelnost
GEL-KAYANO 29
asics
Udržitelnost
GEL-NIMBUS 25
asics
Udržitelnost
Předchozí
Další