END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
Česko-slovenský běžecký s(o)uboj

Česko-slovenský běžecký s(o)uboj

4. 5. 2020 3 min. čtení

Vltava Run spolu se slovenským týmem Danube Runners připravili pro všechny běžce přátelský Česko-slovenský běžecký s(o)uboj, který odstartuje v pátek 8/5/2020.

V tomto přáteláku bude třeba všech běžců, kteří chtějí hájit české nebo slovenské barvy. Každý kilometr, bez ohledu na tempo, bude v tomto s(o)uboji důležitý. Hlavní bude srdce!

Pravidla budou jednoduchá. Start souboje, a tudíž i možnost vyběhnout z jakéhokoliv místa našich dvou zemí, začne s úderem 4. hodiny 59. minuty, kdy na nejvýchodnějším cípu Slovenska vykoukne první sluneční paprsek. Naopak celá tahle výzva skončí o 20. hodině 42. minutě, kdy slunce zapadne v nejzápadnějším koutu České republiky. Mezitím bude pouze na běžcích, kolik kilometrů, bez ohledu na tempo, dokáží pro svou zemi naběhat. 

Veškeré kilometry budou běžci zapisovat na stránce www.battlerun.eu, kde najdou i další informace. My budeme celý den tento Česko-slovenský s(o)uboj sledovat nejen podle hashtagů, které jsme pro tuto příležitost vytvořili (#bezeckysouboj/bezeckysuboj; #zacesko/zaslovensko), ale právě i v rámci naběhaných kilometrů a budeme celý den všechny běžce podporovat, stejně jako to děláme na Vltava Run. Samotné výsledky vyhlásíme až večer po skončení s(o)uboje. 

V tomto s(o)uboji nejde v první řadě o ceny, ale o to spojit běžeckou komunitu obou zemí a ukázat, že běžecké srdce nic nezastaví. I tak můžeš vyhrát 3x voucher na 2000 Kč na Top4Running na kolekci Nike Trail.

Budeme tedy za Vltava Run i Danube Runners moc rádi, pokud nám pomůžete tento s(o)uboj sdílet a zkusíte tak zapojit co největší množství česko-slovenských běžců. 

Takže za jaký tým budete 8/5/2020 běhat? #zacesko nebo #zaslovensko? 

Být členem Top4Running Club se vyplatí

S námi budeš vždy rychlejší. Přidej se do našeho věrnostního programu a čerpej spoustu skvělých výhod.

Přidej se do klubu

Cloudultra
onrunning
Udržitelnost
S/LAB PULSAR
s-lab
Nové
S/LAB SENSE 8
s-lab
INOV-8 TRAILFLY ULTRA MAX G 300 M
inov-8
Cloudventure Waterproof 2
onrunning
Udržitelnost
X-TALON G 235 M
inov-8
Silva Scout 3 Display 4x5
silva
S/LAB X ALPINE MODULAR
s-lab
Cloudrock Waterproof
onrunning
Cloudrock Waterproof
onrunning
Cloudrock Waterproof
onrunning
Jackal II BOA
la-sportiva
Nové
Předchozí
Další