Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem
Jarní běžecká výbava podle Ivy

Jarní běžecká výbava podle Ivy

2. 4. 2020 4 min. čtení

Toto jaro zdá se mi poněkud nešťastné, ale věř, že je vždy takové, jaké si ho uděláme. Tudíž zrušené závody nás nesmí odradit od toho, co máme tolik rádi, běhání. 

Já sama se snažím nepropadat depresi, ale naopak hledat krásu v tom, co máme, ale o tom třeba jindy. Zásadní je, že stále běhám. Počasí se mění pomalu každým dnem a je těžké vychytat ten správný běžecký outfit, a proto jsem dala dohromady mých 5 tipů, co by ti ve tvé jarní výbavě nemělo chybět! 

Bunda

Lehká bunda je základ. Bude pršet? Nezmokneš. Bude foukat? Neprofoukneš. Téměř všechny běžecké bundy jsou dnes tak lehoučké, že ti určitě nepřitíží a kdykoliv si ji můžeš buďto sbalit do malého pytlíku nebo zavázat kolem pasu. A využiješ ji vlastně celý rok, v létě při letních sprchách, na podzim při všech možných plískanicích a v zimě jako svrchní vrstvu proti mokrému sněhu. Takže určitě na nic nečekej :) 

Trailovky 

Počasí si s námi ještě stále hraje, a tak nikdy nevíme, kdy nám rozbahní naši oblíbenou cestu, která pak v silničkách bude dosti klouzavá. V těchto dnech navíc všichni hledáme útočiště v lese, polích a přírodě obecně, takže boty s výraznějším vzorkem jsou jasná volba.

Triko s dlouhým rukávem 

Může sloužit jako funkční spodní vrstva při chladných dnech nebo jako jediná vrstva při těch teplejších. Za mě to je kousek, který ze svého šatníku nejvíce točím, ačkoli jsem kdysi dlouhý rukáv nesnášela. Materiály jsou lehoučké a příjemné, že to triko si zamiluješ

Vysoké ponožky

Ještě není čas na machry s kotníkovými ponožkami. Hezky si je drž v teple, ať později nelituješ. Můžeš si vybrat ty teplejší, které jsou za mě skvělé třeba do trailovek a nebo tenčí na rychlé běhy. Základ je mít kotníky v teple! 

Nákrčník 

Must have dnešní doby. Pokud tě už šátky nebaví, já ti jednoznačně doporučuji tento od Nike, který perfektně drží, dobře se přes něj dýchá a je cool :)  

Iva

Věřím, že jsem tě inspirovala k tvé jarní běžecké kolekci a vybereš si. Nezapomeň, že na Top4Running stále běží jarní výprodej, takže tam spoustu kousků seženeš ve slevě.
 A pokud ti chybí motivace, nebo se chceš prostě jen pobavit, sleduj #runningneverstops pod kterým na Instagramu vzniká spousta výzev, do kterých se můžeš zapojit :) 

Základ je hlavně nepřestat běhat! :)
Sdílej s námi tvé běžecké denní radosti na Instagramu. 
Ivana Kopková (ambasadorka Top4Running) 

Být členem Top4Running Club se vyplatí

S námi budeš vždy rychlejší. Přidej se do našeho věrnostního programu a čerpej spoustu skvělých výhod.

Přidej se do klubu

Fast-R Nitro Elite Elektrocharged Wns
puma
Fast-R Nitro Elite Marathon Series
puma
Nové
Fast-R Nitro Elite Marathon Series
puma
Nové
Fast-R Nitro Elite Elektrocharged
puma
Fast-R Nitro Elite
puma
Nové
Fast-FWD Nitro Elite
puma
Fast-FWD Nitro Elite Wns
puma
FAST-FWD NITRO Elite Psychedelic Rush
puma
FAST-FWD NITRO Elite Psychedelic Rush Wn
puma
Deviate Nitro Elite 2 Marathon Series Wns
puma
Deviate NITRO Elite 2 Forever Faster
puma
Nové
Deviate NITRO Elite 2 Forever Faster Wn
puma
Nové
Předchozí
Další