END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů Kup teď
Nike Air Zoom Alphafly NEXT%

Nike Air Zoom Alphafly NEXT%

23. 5. 2020 3 min. čtení

Nová generace rychlosti.

Nech se inspirovat pohledem na vývojový proces Nike Air Zoom Alphafly NEXT % mezi Eliudem Kipchogeem a vývojovým týmem Nike v Keni. 

 

Mluví o tom celý běžecký svět - nová generace rychlosti od Nike, Nike Air Zoom Alphafly NEXT%. Samotnou botu a její vlastnosti jsme ti představili již v říjnu loňského roku, víc si můžeš přečíst v již publikovaném blogu. Teď bychom ti ale rádi poskytli několik vizuální pohledů na botu od sportovce, který za ní stojí, držitele maratonského rekordu Eliuda Kipchogeho a vývojového týmu produktů Nike v Keni.

Nike Air Zoom Alphafly NEXT%

Eliud Kipchoge a Nike spolupracovali na vylepšení Nike Zoom X Vaporfly NEXT% a vytvořili další generaci rychlosti. Když Eluid Kipchoge prolomil dvouhodinovou maratonovou bariéru ve Vídni 2019, měl na sobě prototyp Nike Air Zoom Alphafly NEXT%. Tento mimořádný úspěch byl roky v přípravě, počínaje Eliudovým úsilím prolomit dvouhodinovou maratonovou bariéru v roce 2017. Eliudův výkon inspiroval některé z nejrychlejších běžců na světě, aby otestovali své vlastní limity a prolomili své vlastní rekordy. Tým Top4running byl osobně inspirován Eliudem již minulý rok při představení Vaporfly Next%. Nemůžeme se dočkat, až budeme následovat kroky Eliudovy obuvi, a budeme mezi prvními, kteří otestují tuto novou technologii 2. června, jakmile bude k dispozici.

Pánské                    Dámské

 

 

Nike Air Zoom Alphafly NEXT% je nabitá novými technologiemi a inovacemi, které zahrnují dvě velmi responzivní podložky Air Zoom v přední části a další pěnu ZoomX v patě. Na základě poznatků Eliuda návrháři společnosti Nike v botě také zkombinovali dvě nejinovativnější technologie, pěnu Nike ZoomX a materiál VaporWeave.

Sleduj nás na Instagramu, abys byl mezi prvními, kdo se dozví, až bude Nike Air Zoom Alphafly NEXT% 2. června k dispozici.

Instagram

 

Pánské                    Dámské

Být členem Top4Running Club se vyplatí

S námi budeš vždy rychlejší. Přidej se do našeho věrnostního programu a čerpej spoustu skvělých výhod.

Přidej se do klubu

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
ZoomX Vaporfly Next% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Předchozí
Další