END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď
Nike Air Zoom Pegasus 37

Nike Air Zoom Pegasus 37

21. 5. 2020 6 min. čtení

Představujeme ti dědictví a historii společnosti Nike: „Kultovní model ti přináší pohodlí a výkon, na které se můžeš spolehnout.“

Řada obuvi Vaporfly od společnosti Nike v současnosti reprezentuje nejpopulárnější závodní obuv na světě. Model Pegasus je ale stejně tak populární v segmentu tréninkové obuvi. Miliony sportovců od elitních závodníků po rekreační běžce na obuv Pegasus nedají dopustit. A společnost Nike razí heslo „Na trénink Pegasus, na závod Next %“.

_

 

_

 

 

Kdo si oblíbil model Pegasus a v čem spočívá jeho kouzlo?

Obuv Nike Pegasus  byla uvedena na trh v roce 1983 se sloganem „bota pro každého běžce“ a od té doby si mezi běžci vybudovala solidní pověst spolehlivé tréninkové obuvi. Postupem času se výrazně změnila, a v tom spočívá její kouzlo. Vývoj probíhal krok za krokem, takže běžci se měli možnost s každou verzí dobře seznámit a oblíbit si ji, což platí i pro nový model Nike Air Zoom Pegasus 37. Naši ambasadoři v Top4Running jednoznačně souhlasí se slogany „S obuví Pegasus vím, na čem jsem“ a „Pegasus byla moje první běžecká obuv a stále v ní trénuju nejradši. Zkouším různé nejrůznější inovace, ale v botách Pegasus běhám aspoň jednou týdně.“

_

 

_

 

_

 

Joan Benoit Samuelson, běžecká legenda a sportovkyně týmu Nike, má k obuvi Pegasus obzvlášť blízko. Před závodem v Bostonu se na poslední chvíli rozhodla odložit své závodní běžecké boty a dát šanci modelu Pegasus. „Věřila jsem mu mnohem víc než své aktuální běžecké obuvi,“ popisuje. O obuvi Pegasus 37 pak říká, že je to „dědictví obuvi Nike Pegasus“. Tak v čem spočívá kouzlo modelu Nike Air Zoom Pegasus 37?

Novinky a staré dobré vychytávky modelu Pegasus 37

 

_

 

_

 

_

 

 

Novinky

Zoom Air bag po celé délce podešve byl přesunut do přední části boty, na kterou běžci dopadají, takže je tam potřeba nejvíc. Díky tomu bota přináší lepší návratnost energie a běh je tak mnohem intenzivnější. Airbag je dvakrát silnější než u předchozího modelu Pegasus 36 a postará se o ještě lepší návratnost energie. Technologie Nike Air Zoom byla vložena do pěny React umístěné v mezipodešvi. Tato pěna je lehčí, responzivnější a odolnější než předchozí pěna Cushion. Díky průhlednému svršku bota působí lehce jako pírko. Pásek ve střední části boty se přizpůsobí velikosti chodidla, a postará se tak o pohodlí a dobrou oporu na každém kroku. 

Staré dobré vychytávky

Na základě přímé zpětné vazby od běžců byl patní límec upraven tak, aby netlačil na achilovku. Gumová podešev se starým známým vzorkem si uchovala dobrou odolnost a na základě běžeckých dat přináší trakci tam, kde ji běžci potřebují. Díky bezešvé síťovině je obuv průhledná a dobře větrá.

Shrnutí 

Nová obuv Nike Air Zoom Pegasus 37 vás podpoří na každém kroku. Díky zcela novému prvku Air Zoom v přední části a pěně Nike React, která se postará o maximální tlumení a responzivitu, vám tento model přináší oblíbenou kombinaci pohodlí a dobrého pocitu při běhu. Každé vylepšení modelu Pegasus za jeho dlouhou historii se soustředí na to, aby běžcům lépe padl a zvyšovalo jejich pohodlí.

_

 

_

 

 

Na jaký běh se model Pegasus 37 hodí?

Obuv Pegasus sportovcům přináší spolehlivou rychlost a je určena pro úplně všechny běžce. Začátečníci i rekordmani jako Eliud Kipchoge v této obuvi najdou oddaného parťáka na trénink. Pokročilí běžci ji pak budou využívat na každodenní běh při tréninku rychlosti či výdrže nebo při vyklusávání. To zní dobře, ne? Sleduj nás na Instagramu ať se na začátku června dozvíš, že už je obuv Pegasus v prodeji.

Být členem Top4Running Club se vyplatí

S námi budeš vždy rychlejší. Přidej se do našeho věrnostního programu a čerpej spoustu skvělých výhod.

Přidej se do klubu

Byť členom Top4Running Club sa oplatí

S nami budeš vždy rýchlejší. Pridaj sa do nášho vernostného programu a čerpaj veľa skvelých výhod.

Pridaj sa do klubu

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Zoom Fly 4
nike
Předchozí
Další