Slevy pro členy klubu právě teď Staň se členem

TOP 12 tipů na nejlepší dárek od Běžíška

Vánoce již pomalu klepou na dveře a tobě se honí hlavou otázka, čím obdarovat své blízké? Chceš pro ně vybrat ty nejlepší vánoční dárky, ale nápady nikde? Nezoufej. Právě proto jsme pro tebe připravili tento článek, ve kterém najdeš TOP 12 tipů na nejlepší dárek od Běžíška. 

Situaci, kdy člověk běhá po obchodech a nic z toho, co je v nabídce, se mu nelíbí, jistě někdy zažil každý z nás. Nedovol, aby to tak dopadlo i tentokrát. Změň to. Vyber vánoční dárky z široké nabídky běžeckého vybavení u nás na e-shopu a místo do obchodu vyběhni do přírody. 

Základem pro každý běh by měly být kvalitní běžecké boty. Naším současným favoritem jsou Nike Air Zoom Pegasus 35 Rain Shield, které byly navrženy speciálně pro běh v chladném počasí a v dešti.

V zimních měsících také jistě oceníš teplé běžecké oblečení. V nabídce máme trika, kalhoty, mikiny, bundy, rukavice, čepice a mnoho dalšího. Rozšiř proto svůj šatník a nepřestávej sbírat kilometry kvůli špatnému počasí a zimě. 

Bezpečnost za šera a tmy ti zajistí čelovky, o hydrataci po celou dobu tvého běhu se postarají běžecké batohy a roli tvého trenéra převezmou hodinky a sporttestery.  Kromě toho se ti jistě bude hodit i další běžecké vybavení.

Ale pokud stále nejsi rozhodnutý a váháš, jaký vánoční dárek zvolit, inspiruj se z našich TOP 12 tipů na nejlepší dárek od Běžíška.