END OF SEASON SALE! Vyber si ze 5500+ zlevněných produktů -- days --:--:-- Kup teď

Nike Fast Lab Berlín

(R)evoluce rychlosti. Bota jako doping? Závod s časem Eluida Kipchogeho a mnoho dalších zážitků jsme si přivezli z berlínské Nike Fast Lab, kterou jsme měli tu čest navštívit během atletického ME.

Vstup s námi do Nike Fast Lab a prohlédni si celou galerii:

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

berlin

Během atletického ME v Berlíně jsme byli jako servisní partner Nike pro Český atletický svaz pozváni do Nike Fast Lab, úžasné "laboratoře" inovací a těch nejrychlejších bot, které jsou momentálně na světovém trhu dostupné. Evoluce bežeckých bot se v podání Nike v poslední době řítí revoluční rychlostí. Nike Vaporfly 4% těžce hledá konkurenci a na všech světových maratonech pouští soupeře na stupně vítězů jen vyjímečně.

Zoom X a další "zbraně"

Karbonový plát a pěna Zoom X jsou hlavními zbraněmi Vaporfly 4%, nový svršek FlyPrint ji posouvá ještě dále. Bota běžce prokazatelně zrychluje a začíná se tak stávat předmětem debat o dopingu, což je až neuvěřitelné. Olympijský šampion z Ria Eliud Kipchoge, který v minulé sezóně zůstal jen 25 vteřin před pokořením šílené dvouhodinnové maratonské hranice v rámci projektu Breaking2, se připravuje na další pokusy. Jedním z nich bude opět Berlínský maraton, kam se vydáváme i my s vítězkou naší velké letní maratonské výzvy.

Sprintující inovace

Inovace a stále vylepšování pro zrychlení o každou setinu podstupují i další dvě členky "Nike Fast Family" Nike Zoom Fly a nejoblíbenější silniční Nike bota Pegasus, která před pár týdny představila svoje spojení s pěnou ZoomX ve své nové verzi Turbo. Vznikla tak neuvěřitelně pohodlná a responzivní maratonka, se kterou můžes v klidu odmakat i svoje nejrychlejší tréninky. 

Kam se běžcký svět díky Nike posune za další měsíce a roky, můžeme jen tušit (i z toho, co nám v Nike Fast Labu ukázali "za oponou" ;)), ale určitě se na tu show moc těšíme, aneb jak říkají v Nike: "There is no finish line".

 

Vyber si svoji favoritku z Nike Fast Family:

Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Alphafly NEXT% 2
nike
Air Zoom Maxfly
nike
Nové
ZOOM JA FLY 3
nike
ZoomX Vaporfly Next% 3
nike
Nové
Air Zoom Alphafly NEXT%
nike
Nové
Invincible 3
nike
Nové
Air Zoom Maxfly
nike
Air Zoom Victory Racing Shoe
nike
ZoomX Dragonfly
nike
ZoomX Dragonfly Bowerman Track Club
nike
Zoom Fly 4
nike
Předchozí
Další