Podzimní výprodej. Slevy na produkty těch nejlepších značek právě teď. Nakupovat
Czech Indoor Gala 2020

Czech Indoor Gala 2020

10. 2. 2020 3 min. čtení

Ve středu 5.2.2020 se uskutečnil v Ostravě již téměř tradiční, atletický mítink Czech Indoor Gala a Top4Running jako servisní partner Nike pro Český atletický svaz nemohl chybět. To, že Ostrava má atletiku v srdci, dokázali ostravští fanoušci, kteří připravili pro atlety skvělou atmosféru.

Jako první potěšila domácí publikum mladičká, talentovaná čtvrtkařka Lada Vondrová. Lada vyhrála na trati 400 m v novém osobním halovém rekordu 52,25. Stejnou vzdálenost mezi muži opanoval další český reprezentant Michal Desenský. Tomu se povedlo si vylepšit osobní maximum na 46,65.

Hned trio českých závodnic se postavilo na start běhu na 1500 m. Diana Mezuliáníková, Kristina Maki a domácí vítkovická atletka Simona Vrzalová. Simona šla od začátku odvážně za vodičkou a dalšími dvěma africkými atletkami. Bohužel v posledním okruhu Simče došly síly a doběhla na 7. místě. V cílové rovince Simonu udolaly i její české soupeřky, jak Kristina, tak Diana, která dopadla nejlépe z českých závodnic (5. místo).


Krásný zážitek všem fanouškům udělala Klára Seidlová. 60 m dlouhou trať prolétla a zastavila časomíru v čase 7,23, což znamenalo vítězství a zároveň vyrovnání národního rekordu. Druhá za Seidlovou doběhla další Češka Nikola Bendová v novém osobním rekordu 7,38.
Poslední se na start postavili běžci na 800 m i s českým finalistou z evropského šampionátu v Berlíně 2018 Lukášem Hodboděm. V rychlém závodě si Lukáš vůbec nevedl špatně, což dokazuje také zlepšení jeho osobního maxima na 1:47,57 a krásné třetí místo.

Czech Indoor Gala 2020 přinesl spoustu krásných výsledků. Nezbývá než se těšit na Zlatou tretru a celou olympijskou sezónu. 

Sleduj aktuální dění z české atletické scény na našem instagramu      Vybav se na svoji disciplínu

Jan Kunčický, Top4Running

Být členem Top4Running Club se vyplatí

S námi budeš vždy rychlejší. Přidej se do našeho věrnostního programu a čerpej spoustu skvělých výhod.

Přidej se do klubu

 ZOOM SUPERFLY ELITE 2
 ZOOM SUPERFLY ELITE
 ZOOM SUPERFLY ELITE
METASPRINT TOKYO
adizero prime sp
 ZOOM JAVELIN ELITE 3
ZOOM PV II
 ZOOM JAVELIN ELITE 3
 TRIPLE JUMP ELITE
 ZOOM VICTORY ELITE 2
ZOOM JAVELIN ELITE 2
 ZOOM JA FLY 3
Předchozí
Další